Політика

Пласт готується до 100-літнього ювілею

Google+PinterestLinkedInTumblr

У ці вихідні, 21-22 травня, до Львова з’їдуться скаути з України, Польщі, Словаччини, Чехії та Угорщини, щоб разом розпочати святкування 100-ліття від часу зародження скаутського руху в Україні.

Львів для такої події обрано не випадково, адже саме в цьому місці були засновані дві національні скаутські організації — польських харцерів та українських пластунів. Зважаючи на те, що польські скаути в цьому році закінчують святкування 100-ліття власної організації, то акція у Львові стане свого роду передачею естафети святкування 100-ліття від них українським скаутам — пластунам.

Очікується, що до Львова прибудуть понад 700 харцерів з цілої Польщі, і це вперше до України завітає така велика делегація скаутів із Польщі.

Впродовж цих вихідних для них, а також пластунів з України, підготовлена насичена програма: гра-квест по історичних місцях, пов’язаних із історією заснування скаутингу у Львові, скаутський ярмарок, вечірка, а також офіційна частина заходу, яка відбудеться у центрі Львова.

Завдяки тому, що участь у всіх заходах українські пластуни та польські харцери братимуть спільно, це буде нагодою для знайомства та спілкування між українською та польською молоддю.

Голова оргкомітету святкування 100-ліття Пласту Юрій Наконечний зазначив: «Цією акцією ми розпочинаємо святкування 100-річчя організації Пласт. Впродовж цього та наступного року ми запланували багато акцій різного спрямування: соціальних, культурних, спортивних, що покажуть наші здобутки за цей час та стануть своєрідним підсумком нашої роботи впродовж цілого століття».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.