Політика

Підтоплення в місті набридли Анушкевичусу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Як повідомив під час оперативної наради начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Щочкін, після тривалої зливи 12 липня повторне підтоплення сталося на вулиці Польовій, у підвалах ЦМКЛ, на вул. Медичній, Надрічній та ін.

У зв’язку з чіткою тенденцією повторення підтоплень, міський голова Віктор Анушкевичус готує розпорядження, яким створюється спільна комісія, до якої увійдуть представники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства, інших служб виконавчого комітету, а також сільські голови сіл Івано-Франківської міськради та голови територіальних комітетів (Опришівці, Пасічна).

Комісія матиме на меті перевірити наявність і стан дренажних та водовідвідних систем на території міста. Оскільки до роботи в комісії будуть залучені представники Муніципальної інспекції з благоустрою, то про стан цих систем готуватиметься окрема щотижнева довідка.

За словами першого заступника міського голови Зіновія Фітеля, більшість проблем, які місто сьогодні має із підтопленнями в окремих мікрорайонах та на окремих вулицях, спричинені недотриманням норм при забудові, а також засипанням й засміченням кюветів, які призначені для водовідведення.

Зіновій Фітель дав доручення Юрію Щочкіну зібрати і узагальнити списки мешканців міста та сіл Івано-Франківської міської ради, які постраждали від цьогорічної повені. За словами Щочкіна, станом на вівторок 13 липня подали списки лише 1-й та 8-й ЖЕО, а також Опришівці та Хриплин.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.