Політика

Перший жек купив 10 ламп за 2700 грн

Google+PinterestLinkedInTumblr

Наприкінці минулого року міськвиконком прийняв рішення про те, щоб закуповувати для міста світлодіодні світильники. Вони є дуже економними: десять світильників споживають менше енергії, ніж одна лампочка. Крім того, через їхню малу потужність мешканці не шукають можливості несанкціоновано вибирати енергію. І не викручують лампочки.

Аби підтримати івано-франківського виробника, прийняли рішення купувати їх у ВО «Карпати». Обіцяли виділити на це кошти, проте в бюджеті їх не заклали. На оперативній нараді виконкому начальник УЖКГ Василь Білик зізнався, що все одно примушує начальників купувати ті світильники. Мовляв, хоч і кошти не заклали, а рішення виконкому треба виконувати. Таким чином начальники ЖЕО вже заборгували «Карпатам» понад 80 тис. грн.

До речі, ціна таких діодних ламп коливається залежно від потужності. Менш потужний світильник коштує 172 грн, більш яскравий — 320. Проте начальник ЖЕО №1 Мирослав Курчій зовсім недавно купив десять таких світильників за 2700 грн. Звідки взялася така ціна, не знають навіть представники ВО «Карпати».

Міський голова Віктор Анушкевичус поцікавився у Курчія, звідки така ціна. «Я не знаю, але пред’явлю вам копії рахунків», — відповів начальник ЖЕО №1.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.