Політика

Опубліковано рейтинг найбільших політичних підлабузників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Топ-п’ятірку українських політичних підлабузників визначило видання «Комментарии». У рейтинг увійшли Василь Ядуха, Василь Цушко, Ганна Герман, Анатолій Могильов і Михайло Чечетов. Із проханням визначити «підлабузників» в українському політикумі видання звернулося до 20 провідних українських експертів.Рейтинг очолив хмельницький губернатор Василь Ядуха, який на одному із засідань ОДА заявив: «Ця влада — від Бога. А тому потрібно в бік відкинути політичні смаки, і працювати на її авторитет».

Друге місце зайняв міністр економіки Василь Цушко з висловом: «Є головний реформатор в цій країні це Янукович. Є другий реформатор це Азаров. Всі решта це виконавці. Будь-який реформатор оцінюється тільки після закінчення певного часу, згодом. Згадайте реформи Маргарет Тетчер. Її ж на вила піднімали. Але після того, як вона пішла у відставку, всі сказали, що завдяки її діям Англія змінилася».

На третьому місці — заступник голови адміністрації президента Ганна Герман, яка зазначила, що звикла довіряти Віктору Януковичу так, як довіряють батькові — без тіні сумніву.

Четверту сходинку рейтингу зайняв міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, якому належить такий пасаж в інтерв’ю «Лівому берегу»: «Скажу як юрист: якщо з людини судимості зняті, винним він не вважається. А якщо назвати це політичними репресіями того часу? Луценко в камері сидів? Сидів. Тимошенко сиділа? Сиділа. Ось і тут. Це був інший час. Гаразд, а Чорновіл, який сидів у в’язниці, хто був? Політрепресований. Не було тоді політрепресованих, він за кримінальною статтею сидів».

На п’ятому місці опинився перший заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов: «По суті справи, Янукович реалізував американську мрію. Хлопчина з простої родини, сирота. І зробив себе, зробив президентом. Ніхто ж не допомагав ні тато, ні мама. Я можу (сказати), поклавши руку на серце, я не буду називати прізвищ, але практично всі, хто досяг вершин політичної влади, ні один сам туди не дійшов. Або тато, або мама, або брат, або сват, або свекор. Сам ніхто не прийшов».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.