Політика

Нова Toyota Corolla. Легенда в 11-му поколінні

Google+PinterestLinkedInTumblr

В офіційнійного дилера Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто» можна придбати легендарний седан Toyota Corolla одинадцятого покоління за ціною від 152 760 грн.*

Автомобіль представлено в Україні з трьома бензиновими двигунами на вибір: уже добре відомими двигунами об’ємом 1,33 л і 1,6 л та новим для цієї моделі 1,8-літровим двигуном у шести варіантах комплектації на вибір. На зміну чотиришвидкісній автоматичній коробці передач прийшов безступеневий варіатор (CVT).

Нова Corolla отримала сучасніший дизайн, збільшений простір і комфорт, новий рівень практичності та зручністі в експлуатації, незмінною залишилась відмінна якість Toyota.

За додатковою інформацією щодо нової Toyota Corolla звертайтеся, будь ласка, за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225/5 або за телефоном (0342) 71-10-10

toyota.if.ua

* Ціна дійсна для комплектації Business станом на 12.08.2013, залежить від кольору автомобіля й обраної комплектації та може бути змінена на дату купівлі автомобіля у дилерському центрі Toyota. Ціна вказана з ПДВ.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.