Політика

Негода на Прикарпатті знеструмила 62 населені пункти

Google+PinterestLinkedInTumblr

Так, із 62 знеструмлених учора населених пунктів сьогодні опівдні лише 7 сіл Івано-Франківської області мали порушене електропостачання. Від негоди у першу чергу постраждали мешканці гірських районів, тож одиничні вимкнення ще були у Косівському (село Річка) та Богородчанському районах (Ст.Богородчани, Горохолино). Енергетики повністю забезпечені необхідними матеріалами, транспортними засобами та спецмеханізмами. Тож до завершення дня світло повернеться в домівки усіх краян.

Зважаючи на синоптичну ситуацію, енергетики нагадують, що при штормових вітрах можуть траплятися обриви проводів ліній електропередавання. Енергетики застерігають: необхідно постійно пам’ятати, що смертельно небезпечно не тільки торкатись до обірваних чи обвислих проводів, але й підходити до проводу, який лежить на землі, на відстань меншу 8 метрів. Знаходячись в зоні розтікання струму необхідно пам’ятати про небезпеку крокової напруги між двома точками землі. Із неї необхідно виходити переміщуючи ступні ніг по землі, не відриваючи одну від одної.

У разі виявлення обірваних або провислих проводів повітряної лінії необхідно організувати охорону місця пошкодження і негайно повідомити про це диспетчера свого району електричних мереж або підрозділ МНС.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.