Політика

«Нація» франківських театралів стала кращим спектаклем на міжнародному фестивалі

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вистава «Нація» за мотивами творів Марії Матіос у постановці Івано-Франківського облмуздрамтеатру імені Івана Франка стала «кращим спектаклем» на Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії» у Херсоні, інформує Дзеркало тижня.

Ще одну премію цій виставі — «За естетичне і переконливе втілення актуальної історико-національної тематики» — присудило журналістське журі фестивалю.

Директор Івано-Франківського театру і режисер спектаклю Ростислав Держипільський зазначив, що для нього особливо важливим є це визнання на півдні Україні, оскільки його постановка — у першу чергу про єдність нашої нації, які б історичні катаклізми не намагалися цю єдність розколоти.

У цьому році херсонському фестивалю вдалося продемонструвати пристойну театральну панораму. Було запрошено гостей з Росії, Білорусі, Молдови. Великий інтерес театралів викликала вистава «Чайка», яку представили білоруські театрали — просто на пленері, нібито повторюючи атмосферу природного фону, на якому і розгортається дійство знаменитої п’єси Чехова.

Нагадаємо, раніше цю ж виставу номінували на Національну премію імені Тараса Шевченка.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.