Політика

На шкільному турнірі з футзалу визначили півфіналістів

У суботу, 1 березня, відбулися півфінальні матчі Малого Кубку шкільного турніру з футзалу. Тож у перший весняний день на спортивному майданчику було по-справжньому гаряче: футзальні батли були, як ніколи, амбіційними, видовищними та експресивними, а шкільні команди демонстрували неабияке бажання перемогти.

ЗШЛ №23 – ЗШ №2 – 3:2

Матч розпочався жваво та без розвідки,і вже перша хвилина поєдинку ознаменувалася першим голом від Артура Рущака, який вправно розписався у воротах ЗШЛ №23. Варто відзначити, що обидві команди не на жарт включилися у вир боротьби, і наввипередки створювали гольові моменти, проте реалізувати їх до завершення першого тайму таки не вдалося. Втім, другий тайм розпочався більш вдало для ЗШЛ №23: на 16-ій хвилині гол забив Назар Антонюк, чим і зрівняв рахунок, а вже лічені хвилини Віктор Гриців, оформивши м’яч противнику, вивів свою школу-ліцей вперед, а на 26-ій хвилині знову про себе нагадав Назар Антонюк, який реалізував дубль. Тільки наприкінці зустрічі ЗШ №2 вдалося відіграти другий м’яч, який забив Роман Бойко. Таким чином, рахунок зустрічі – 3:2 на користь ЗШЛ №23.

СШ №11 – ЗШ №12 – 1:1, по пенальті – 4:5

Футзальна дуель цих противників була запеклою та безкомпромісною, адже на спортивному майданчику зустрілися дві рівні команди, кожна з яких хотіла вибороти перемогу. Матч стартував з взаємних контратак, тож суперники з першої секунди бутлу створили чимало гольових моментів біля воріт одне одного, тому й не дивно, що рахунок був відкритий вже на 1-ій хвилині – гол забив Богдан Бучко і вивів свою СШ №11 вперед. Проте вже на 12-ій хвилині відзначився Микола Кінаш і встановив паритет, який не був порушений до завершення другого тайму. Додатковий час, який був призначений для команд, теж завершився нічиєю, так як жоден суперник не зміг переграти іншого. Тільки пенальті визначили долю переможця: з рахунком 5:4 путівку у фінал виборола ЗШ №12.