Політика

На городенківському цукрозаводі виготовляють гіпс. Мешканці протестують

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мешканці міста Городенка, що в Івано-Франківській області, провели віче, на якому висловили своє невдоволення тим, що на території цукрового заводу налагоджено виробництво гіпсової продукції. Мешканці вважають, що виробництво несе екологічну небезпеку і просять захисту в керівництва району та області. Вони також прийняли резолюцію, яку скерували до голови Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка, президента України Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова, в якій вимагають не допустити виробництва гіпсосумішей на території цукрового заводу.

Ми вимагаємо відмовити в наданні земельних ділянок приватному підприємству “Троянські гіпси” тому, що виробництво гіпсосумішей шкідливе для людей та довкілля і не відповідає інтересам громади м. Городенка та сіл району, а розчленування бурякопункту руйнує цілісність комплексу цукрового заводу“, — йдеться в резолюції.

Учасники віче повідомили, що “залишають за собою право, при невиконанні вимог, звернутися до громадськості України та міжнародної спільноти з роз’ясненням ситуації щодо розміщення екологічно шкідливого підприємства на території міста та просити міжнародну спільноту допомоги в захисті прав на людське життя в своїй державі”.

ZAXID.net

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.