Політика

На Прикарпатті від обмороження загинула одна людина із 27 по Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Станом на 12 годину 21 грудня жертвами переохолодження і обмороження в Україні стали 27 людей, про що кажуть дані Міністерства охорони здоров’я. У Донецькій області від переохолодження померли 11 людей, в Луганській і Волинській – по 3 людини, у Сумській, Херсонській і Черкаській – по 2 людини і по одній – в Івано-Франківській, Кіровоградській, Рівненській і Чернівецькій областях. З них у себе вдома померли 7 людей в Донецькій області і одна – в Івано-Франківській.

В цілому по допомогу до медиків з приводу обмороження звернулася 671 людина, з них госпіталізовано 465.

За даними Мінохоронздоров’я, жертв обмороження й переохолодження у Львівській області немає. Тим часом, згідно з даними МНС, в одному з селищ цієї області від переохолодження померла самотня пенсіонерка.

Нагадаємо, у найближчу добу складні погодні умови очікуються на всій території країни. Зокрема, через негоду затримано рух 28 потягів. У деяких регіонах перекриваються автошляхи, щоб уникнути заторів, а також закриваються аеропорти.

Внаслідок сильних снігопадів та хуртовини у 12 областях України та в Криму без електропостачання залишаються 335 населених пунктів.

Джерело: ТСН.