Політика

На Косівщині з пожежі врятували 22-річну дівчину

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За інформацією прес-служби Головного управління МНС в області, за минулі вихідні на території Івано-Франківщини виникло 6 пожеж, 1 людину вдалося врятувати.

27 січня в селі Старий Косів Косівського району виникла пожежа комплексу господарських будівель. Працівники МНС на пожежі врятували 22-літню дочку власниці. Вогонь знищив покрівлю та перекриття господарських будівель, пошкодив приміщення гаражу, дві кімнати літньої кухні та майно, яке там знаходилось. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Вранці 27 січня в селі Кривоброди Косівського району на одному з обійсть загорілася добудова до житлового будинку. Вогонь знищив покрівлю, перекриття будівлі, частково пошкодив стіни добудови та майно, яке там знаходилось. Причина виникнення пожежі  встановлюється. Того ж ранку в селі Збора Калуського району через перекал печі горів житловий будинок. Вогнем було пошкоджено дерев’яну перегородку.

27 січня в селі Мельники Тлумацького району сталася пожежа господарської споруди. Згоріли січкарня, електромотор, грубі корми, перекриття та покриття будівлі, речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі – коротке замикання в електромережі.

Ввечері 27 січня в селі Текуча Косівського району виникла пожежа житлового будинку. Вогонь знищив покрівлю, перекриття житлового будинку, пошкоджено дві кімнати та майно, яке там знаходилось. Причина виникнення пожежі встановлюється.