Політика

«Моноліт» 5:1 «Ураган». Обезкровлені франківці програли аутсайдеру

Вчора івано-франківський «Ураган» зіграв останній у цьому році матч у футзальній Екстра-лізі. Дива у Харкові не сталося, обезкровлена травмами команда Сергія Гупаленка програла місцевому «Моноліту».

Наставник франківців не зміг виставити навіть двох повних четвірок. На гру вийшли лише семеро польових гравців. Не дорахувалася наша команда одразу п’ятьох виконавців: Ділву, Біро Жаде, Петра Шотурми, Андрія Сімки, Романа Кордоби.

У першому таймі «Моноліт» двічі відзначився у воротах Кирила Ципуна. Спочатку Аветісян скористався пасом Воронька і ударом з лінії штрафного майданчика відкрив рахунок. А через дві хвилини Рибак забив другий гол.

У другому таймі «Ураган» пішов на ризик і почав грати без воротаря, якого замінив Валенко, та й це не допомогло. Сколотій і Юнаков впродовж двох хвилин забили ще два голи. На 36-ій хвилині знову Юнаков вразив порожні ворота «Урагану». Крапку в матчі поставили франківці. На 37 хвилині гол престижу забив Тарас Королишин — 5:1. Для «Моноліта», який займає останню сходинку Екстра-ліги ця перемога стала лише третьою в цьому сезоні.

Новий рік «Ураган» зустріне на третьому місці чемпіонату. Від лідера львівської «Енергії» нашу команду відділяють 10 очок, до «Локомотива», який йде другим — шість очок.

Наступні матчі «Ураган» проведе наступного року вже після Різдва. У середу, 11 січня, підопічні Сергія Гупаленка вдома гратимуть з «Кардиналом-Рівне», а через 10 днів, у суботу, 21 січня, теж вдома прийматимуть харківський «Локомотив».

Результати 14 туру Екстра-ліги: Енергія — Єнакієвець 1:0, Моноліт — Ураган 5:1, ЛТК — Локомотив 2:3.