Політика

Модна страва сезону — ковбаски-гриль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У період літнього відпочинку на майданчиках ресторанів та пабів найбільш популярними є розливне пиво та ковбаски-гриль. Ресторан «Надія» для своїх клієнтів пропонує ексклюзивні ковбаски-гриль, виготовлені за традиційною баварською технологією.

Перша згадка про баварські ковбаски датована 1313 роком. Вже тоді їх виготовляли з м’яса та прянощів – майорану, перцю, імбиру, кардамону та інших, які й надають ковбаскам їх ексклюзивний смак. Саме за таким стандартом виготовляються і традиційні баварські ковбаски фірми «Надія».

У давнину такий розкішний букет прянощів був далеко не кожному по кишені, тому ці сосиски увійшли в історію як їжа на свята або їжа успішних людей. Довгий час соціальний статус нюрнбергців оцінювався за наявності в їх постійному раціоні нюрнберзьких сосисок; як правило, їх їли в першій половині дня.

Багато знаменитостей з усієї Німеччини цінували смак справжніх «баварських ковбасок». Так, наприклад, Йоганн Вольфганг Гете отримував сосиски прямо в місті Ваймар, які доставлялися туди кур’єрами.

Зал «Європейський» ресторану «Надія» запрошує поласувати ковбасками-гриль трьох видів:

• традиційні по-баварськи
• з твердим сиром
• з філе індика


м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 40, ресторан «Надія»
(0342)72-14-54, 0504340987
www.nadia.if.ua


Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.