Політика

Міжнародний табір “Артек” переїхав у Карпати

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вперше в українських Карпатах запанує артеківський дух. 15 червня, за словами менеджера Resort Management Group Андрія Піллероа, приїдуть перші прикарпатські артеківці, а 16 червня відбудеться грандіозне відкриття Міжнародного дитячого центру «Артек-Карпати».

Дату обрали не випадково, адже саме 16 червня 1925 року кримський «Артек» прийняв 80 перших дітлахів, які жили біля моря, в чотирьох брезентових наметах.

«Екологічно чиста зона, чисте повітря і незаймана природа Карпат створюють ідеальні умови для оздоровлення дітей в Буковелі, – говорить директор МДЦ «Артек-Карпати» Андрій Довженко, який через 7 років роботи у Криму, змушений був покинути пів-острів. – Головне не місце де, проводити табір, головне його атмосфера і люди, які створюють її. Багато працівників «Артеку» через певні погляди не змогли залишатись в Криму, тому саме в Карпатах вони продовжать багаторічні Артеківські традиції, створюючи особливу атмосферу дитячого відпочинку».

Вже в перший рік своєї роботи, в червні 2014 «Артек-Карпати» зможе прийняти до 1500 дітей за одну зміну і більше 10 000 за весь літній період. 

За детальною інформацією про МДЦ «Артек-Карпати» можна ознайомитись на сайті.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.