Політика

Місто до 24 серпня має заблищати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Управління житлово-комунального господарства готує місто до відзначення 19-ої річниці Незалежності України.

Зокрема, як інформує прес-служба МВК, комунальне підприємство «ДРЕУ» планує привести в належний стан вулиці, площі та майдани, в’їзні знаки (5 шт.), помити урни для сміття (100 шт.), очистити від бруду перила і огорожі. Планується завершити дорожню розмітку на радіальних вулицях та в центральній частині міста (з 66 вулиць вже охоплено 37).

На даний час відремонтовано 46 вулиць із 63-х. На стадії закінчення ремонту — 7 вулиць (Набережна, Івасюка, Юності, Марковецька, Сорохтея, Толстого, Хоткевича). Планується відремонтувати Бельведерську, Новгородську, Миру, Сабата, Сагайдачного, Хмельницького, Автоливмашівську (с. Хриплин), Кармелюка, Ребета, Чорновола, Української Дивізії, Сеченова (с. Угорники), Ленкавського, Берегову, Пулюя, Тролейбусну (при сприятливих погодних умовах і наявності асфальтобетону).

Уже відремонтовано плиткою тротуари вул. Сабата і закінчується ремонт з двох сторін тротуарів по вул. Січових Стрільців.

У парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка пофарбують лавки, урни, літню естраду та сцену на озері, бордюри, підпірні стінки озер. Також планується відновити освітлення 15 світильників та відремонтувати ямковим ремонтом доріжки (входи з вул. Чорновола до вул. Г. Мазепи та з житлового масиву (вул. Дорошенка) до центральної алеї парку.

ДП «Міськсвітло» запланувало:

1. Забезпечити роботу святкової ілюмінації в центрі міста.
2. Закупити 3 прапора та змонтувати їх на Ратуші (при наявності коштів).
3. Очистити та пофарбувати опори зовнішнього освітлення в центрі міста від рекламних наклейок.
4. Влаштувати підсвітку пам’ятників: Левицькому, Ленкавському та воякам УПА в Княгинині.
5. Відремонтувати, почистити та підготовити до підняття полотнище центрального прапора на Вічевому майдані.

ВАТ «Зелене господарство» теж має план підготовки:

1. Привести в естетичний вигляд клумби, газони, сквери міста.
2. Придбати 100 шт. прапорів (100×50 см) та встановити їх в розети на Вічевому майдані, біля адмінприміщення ОДА, біля пам’ятника І. Франку та пл. Ринок.)
3. Вивісити 2834 одиниці малих прапорців на опорах вулиць міста.
4. Встановити подіум на пл. Ринок.

Спецкомбінат КПО планує провести ремонт облицювальної поверхні стели на кладовищі по вул. Лепкого; на пам’ятнику «Вознесіння Хрестове» встановити пошкоджені гранітні плити; завершити ремонтні роботи пам’ятника на Північному бульварі; почистити пам’ятник І. Франку; почистити пам’ятні знаки і дошки по місту; навести порядок на всіх кладовищах містах, покосити траву, вивезти сміття; прибрати територію будинку скорботи та вивезти сміття.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.