Політика

Міліція шукала корову

Google+PinterestLinkedInTumblr

Служба зв’язків з громадськістю УМВС в області повідомляє, що цьогоріч до органів внутрішніх справ Івано-Франківщини від громадян надійшло на дві тисячі заяв більше, ніж за аналогічний період минулого року. Збільшення реєстрації звернень і повідомлень свідчить про те, що люди почали більше довіряти міліції і вірять у спроможність міліціонерів компетентно розібратися в тій чи іншій проблемі. Ясна річ, що не кожна заява стає підставою для порушення кримінальної справи, однак у багатьох випадках саме після втручання міліції громадяни отримують дієву допомогу. А ситуації трапляються різні, навіть курйозні.

До прикладу, 3-го липня в Коломийський райвідділ міліції з письмовою заявою звернулася мешканка села Сопів про те, що її 20-річний син невідомо кому продав корову. Жінка попросила міліціонерів знайти домашню живність і повернути її, оскільки безпутній син, який частенько пиячить, відмовляється прислухатися до матері. Міліціонери провели ціле розслідування, з’ясовуючи обставини зникнення корови. Хоч як молодий чоловік відхрещувався від своєї причетності до її продажу. Мовляв, він випасав худобу на пасовищі, трохи випив, тож як так сталося, що з дев’яти голів великої рогатої худоби додому повернулися вісім, не знає…

Натомість дільничний інспектор міліції таки встановив, що з пасовища корову перевозили вантажівкою. Того ж дня її знайшли в господарстві жителя зовсім іншого села. Він підтвердив, що напередодні купив корову, заплативши продавцеві 2 тисячі гривень. Новий власник погодився її віддати, однак цілком справедливо хоче повернути свої гроші. Міліціонери зараз намагаються встановити, де ця сума, адже 20-річний пастух наразі не хоче зізнаватися навіть матері про виручені за корову гроші.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.