Політика

Марлеві пов’язки шиють з порушеннями

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Контрольне-ревізійне управління в Івано-Франківській області перевірило діяльність підприємств стосовно виготовлення марлевих пов’язок у зв’язку з поширенням захворювань на грип та ГРВІ.

З державного матеріального резерву відпущено 57300 метрів погонних марлі та виділено з державного бюджету на пошиття масок 123,1 тис.грн. Але проведена ревізія встановила, що, виходячи з вартості пошиття однієї маски в розмірі 0,40 грн. за 1 шт., необхідно було лише коштів в сумі 63,5 тис. грн., тобто з держбюджету отримано зайвих 59,6 тис.грн. Ці кошти під час ревізії за погодженням Міністерства охорони здоров’я України розподілені на інші необхідні видатки закладів управління охорони здоров’я області.

З місцевих бюджетів на виготовлення марлевих пов’язок виділено 83,5 тис. грн. Ці кошти перераховано п’яти підприємствам області на пошиття пов’язок.

Під час ревізії КРУ в області також залучило спеціаліста державного нагляду ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» для здійснення контролю за якістю та відповідністю Типовим технічним умовам. Фахівець встановив окремі невідповідності щодо пошиття та зовнішнього вигляду. Зокрема, марлеві зав’язки не вшиті у кожний кут захисного полотнища, наявні обриви нитки у строчці, марлеві зав’язки не закріплені в кутах відповідним швом, через що відбувається випадання зав’язок, нитки не обрізані.

Про результати ревізій направлено інформацію голові Івано-Франківської облдержадміністрації та в прокуратуру області.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.