Політика

МВС погодилось із ліквідацією печаток

Google+PinterestLinkedInTumblr

Міністерство внутрішніх справ погодило законопроект Держкомпідприємництва, яким передбачається скасування печатки як дозвільного документа. Решта зацікавлених міністерств і відомств до 2-го серпня мають подати свої зауваження та пропозиції щодо даного законопроекту. Про це повідомив заступник голови Держкомпідприємництва Сергій Третьяков через прес-службу відомства.

За словами Третьякова, Держкомпідприємництво подасть на розгляд Кабміну цей законопроект у вересні, і після його погодження він може бути у той же місяць винесений на розгляд Верховної Ради.

«Печатки – це анахронізм, вони зайві. Європа давно відмовилась від них і використовує як інформаційний документ, а у нас – вони обов’язкові. За обов’язковістю йде ціла низка адміністративних бар’єрів», – зазначив Третьяков.

Отримання печатки потребує зайвих затрат від підприємців. Після державної реєстрації вони мають отримати дозвіл МВС на виготовлення печатки та, власне, виготовити саму печатку. На це підприємець витрачає до тижня часу та близько 400 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.