Політика

Ксюша Петрова: «Все почалося з хобі»

Google+PinterestLinkedInTumblr
—?Ксюшо, Ваші оцінки дрес-кодів наших жінок-політиків дещо збили багатьох читачів газети з пантелику, що Ви хотіли цим сказати?

—?Почнемо з того, що це були зовсім не оцінки. Скажіть мені, чи можна давати професійну оцінку дрес-коду по фотографії людини, яку бачиш вперше в житті? Звісно, ні. Я була впевнена в тому, що всі це зрозуміють і запитань до мене не буде в принципі.

Це був «стьоб», причому мирний. Я не хотіла нікого образити. Я впевнена, що якщо це когось зачепило, то воно минеться і рано чи пізно люди збагнуть, що це було не зі зла.

—?З чого починається кар’єра модельєра?

—?Перш за все з бажання. В одних це дитяча мрія, яка згодом переростає в професію, в інших — це хобі, яке можна реалізувати, а можна і залишити як хобі.

—?Чи потрібна для такої роботи відповідна освіта, на Вашу думку?

—?Все залежить від людини. Якщо вона невпевнена в собі і гадає, що освіта її до чогось підштовхне, то вона їй потрібна хоча б для того, щоб вибрати собі шлях в подальшому житті.

Творчим людям, наприклад художникам, це непотрібно, тому що художниками народжуються, а не стають. Якщо людина хоче бути професіоналом у своїй справі, освіта їй просто необхідна. Я починала кар’єру без професійної освіти. Все почалося з хобі і бажання, яке вже згодом переросло у професію. Втім, далі я збагнула, щоб бути професіоналом у цій справі — необхідна освіта. Тому закінчила інститут культури і мистецтв, факультет дизайну і моделювання.

—?Дехто каже, що наші навчальні заклади скоріше зіпсують, ніж навчать, що скажете про це?

—?Важко говорити про нашу освіту, тому що це болюча тема. Є в нчас багато професіоналів, які можуть навчити, просто навчальний процес побудований неправильно. Є багато непотрібних предметів, на які акцентується увага, а на ті предмети, які дійсно необхідні, навпаки виділяється менше часу. Можна було б вчитися не п’ять років, а скажімо два, але дійсно кваліфіковано. Я схиляюся до думки, що більше всього професійних знань дає практика.

—?Скільки людей зараз на Вас працює?

—?В моїй дизайн?студії працює зараз троє дівчат-швачок. Раніше їх було більше, але час показав, що якість — це головніше, ніж кількість, і потреба у великому колективі відпала.

—?Коли Ви відкрили свій магазин і чи були з цим труднощі?

—?П’ять років тому. Звісно, труднощі в бізнесі присутні завжди, але мені дуже допоміг мій чоловік, якому я за це надзвичайно вдячна. Разом з ним я змогла втілити свою мрію в життя і ми подолали багато перепон.

—?А чи важко взагалі у нашій країні досягти успіху?

—?На мою думку, важко. Потрібен початковий капітал, знайомства і характер, завдяки якому можна йти напролом у будь-якій ситуації.

—?Хто є Вашими клієнтами?

—?Це позитивні люди, які цінують креатив і намагаються підкреслити свою індивідуальність. Частіше це молодь. Серед моїх клієнтів є чимало моїх друзів.

—?Чого хочете досягти в майбутньому?

—?Я за натурою людина-реаліст. Надвисоких цілей я собі не ставлю. Так, звісно, в мене є мрії, але я — творча людина, а не бізнесмен, і хочу працювати, одягати молодь та приносити їйзадоволення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.