Політика

Кріль нічого не обіцяє

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 

На сьогоднішній день сформована організаційна структура партії, але ще триває процес формування її політичної структури, — повідомив Ігор Кріль. За його словами, Єдиний Центр об’єднає людей, які задають собі запитання: «Що буде далі?», а також мають можливість і бажання вплинути на розвиток нашої держави. «Але це будуть люди», — повідомив лідер Єдиного Центру, які: «Не мають великих проблем у минулому у відносинах з людьми».

З конкретних людей, які будуть входити в партію Єдиний Центр, Ігор Кріль назвав тільки прізвище Лесі Оробець. Але сказав, що членами партії Єдиний центр будуть люди і з БЮТу, і з Нашої України, і з Соціалістичної партії, і, навіть, з Партії регіонів. На дошкульне запитання: чи не виявиться Єдиний Центр силою, яка, заявляючи про об’єднання країни, просто розвалить коаліцію, Ігор Кріль відповів: «Коаліція у Верховній Раді — поняття відносне і вона, коли створювалася, створювалася з єдиною метою — зробити когось прем’єр-міністром, а коли зробили когось прем’єр-міністром, коаліція забула про ті питання, які ставились, коли підписувалася коаліційна угода».

Депутат зауважив, що з усіх проектів, про які говорила коаліція, зараз проголосували тільки за два: один з них — це київські вибори, другий — ратифікація угоди про владу. «За цією ситуацією я спостерігаю десь з 2000 року, коли почалися перші спроби усунути Віктора Ющенка з посади прем’єр-міністра. Цим процесом керував Медведчук і у нас вже тоді з’явилася ситуація у державі, де сформувалися два напрями — один державницький, другий — антидержавницький», — каже Ігор Кріль. У той час, за його словами, державницький напрям очолив Віктор Ющенко, а другий — Віктор Медведчук. На сьогоднішній день, каже Ігор Кріль, ситуація не змінилася: «Тільки тоді прапором Медведчука був Янукович, а сьогодні прапором Медведчука стає Тимошенко». Також нардеп зауважив, що Єдиний Центр підтримує курс Президента, але виконувати вказівок Президента не буде.

Одним із основних завдань, які перед собою ставить Єдиний Центр, є змінити нинішню систему виборів: «У місцеві ради вибори мають обов’язково відбуватися за змішаною системою… До Верховної Ради вибори мають відбуватися за відкритими списками, оскільки списки формує хтось, десь, колись і перед з’їздом». А ще Єдиний Центр виступатиме за судову реформу та вирішення економічних та соціальних проблем у селах.

Проте, Ігор Кріль попросив зауважити журналістів, що жодних обіцянок він не дає: «Якщо від мене ви чули якусь просту обіцянку, то вибачте мене, я був не правий».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.