Політика

Косівщина прийматиме чемпіонат України з ралі

Google+PinterestLinkedInTumblr

Автоперегони будуть проводитися 12-13 серпня під егідою президента автомобільної федерації України Євгена Червоненка, голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка та голови Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва.

14 липня представники Івано-Франківської облдержадміністрації брали участь у робочій нараді з підготовки до ралі у Чернівцях. Саме у цьому місті відбудеться урочисте закриття перегонів та святковий гала-концерт з цієї нагоди.

Нещодавно, 20 липня, аналогічна нарада відбулася на Прикарпатті. На нараді було роздано доручення: службі автомобільних доріг в області — подбати про стан траси Косівського району, якою проходитиме ралі; Управлінню МВС в області — вжити заходів з охорони громадського порядку; головному управлінню охорони здоров’я ОДА — забезпечити медичне обслуговування; управлінню МНС в області — здійснити протипожежні заходи; управлінню культури ОДА— підготувати культурно-мистецьку програму для учасників та гостей ралі.

Координуватиме спільну роботу головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

У суботу, 23 липня, члени організаційного комітету збиратимуться на чергову нараду з підготовки ралі вже на Косівщині. Планують оглянути місця проведення автомобільних змагань і визначитися із новими завданнями.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.