Політика

Коломийська ТВК приховувала справжню кількість виборців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Щоб отримати в Коломийській територіальній виборчій комісії відповідь на просте питання: «Скільки виборців нараховується в місті?», представники ГМ ОПОРА витратили немало часу й зусиль.

8 жовтня у тервиборчкомі повідомили, що кількість виборців у Коломиї становить 38 тисяч. Засумнівавшись у почутому, представниця ОПОРИ вирішила наступного дня перевірити озвучену цифру. Однак їй відмовили у наданні потрібної інформації. Те ж саме повторилося й через день: у комісії заявили, начебто даних з центру реєстрації виборців ще немає, отож вони нічого не можуть сказати. Порадили прийти 10 жовтня. Проте й тоді даних, за словами членів комісії, ще не було.

Але пізніше стало відомо, у Коломиї нараховується, згідно з реєстром, 46 тисяч виборців, тобто на 8 тисяч більше, ніж заявлено ТВК. Наскільки відповідає дійсності ця цифра, важко сказати. Особливо, якщо взяти до уваги, що реєстр коломийських виборців доволі приблизний.

Спостерігачі ОПОРИ з’ясують, чи пов’язані розбіжності у кількості виборців з можливими фальсифікаціями у день голосування.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.