Політика

Катя Соловей – знову найкраща

Заслужений майстер спорту франківчанка Катерина Соловей продовжує дивувати Україну, Європу та світ. Наша спортсменка виборола золото на чемпіонаті Європи, який відбувся у словенському місті Марібор.

На цій першості медалями відзначилися ще двоє іванофранківців. Дзвенислава Токарева стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 58 кг. Іван Грищук виборов таку ж медаль у юніорській вазі до 70 кг. Наші медалісти тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я.

Підсумком виступу української збірної в Маріборі стали дві золоті, дві срібні та три бронзові медалі. Із 29 країн-учасниць Україна посіла дев’яте загальнокомандне місце. Зазначмо, що старшим тренером національної збірної України з таеквон-до є саме Олег Соловей.