Політика

Карабін не зміг згадати жодного заходу Молодіжної адміністрації

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 12 лютого, під час засідання комісії з питань молодіжної політики розглядалося питання конкурсу програм (проектів чи заходів) для молодіжних та дитячих організацій. Розгляд одразу ж почався із критики.

«У 2002 чи 2004 році ми збирали на меншу суму (але розумію, що зараз інфляція) форуми молоді 150-180 людей з цілої області, – сказав депутат облради Володимир Олійник. – А от на останньому форумі, на який я потрапив через десяті «лазєйки» було тільки 36 присутніх. Хоча розраховувався він хоча б на 100».

Олійник спитав начальника управління головного управління у справах молоді і спорту ОДА
Мирослава Карабіна чи це нормально. Мовляв, він вважає, що такі форуми треба проводити тоді, коли це вигідно молоді та форумам, а не тоді, коли це зручно чиновникам із облдержадміністрації.

«Не можна їх проводити посеред тижня, коли у чиновників зручний час робити зручні для них заходи, – сказав депутат. – Тому що їх троє чи четверо, а на заходи мають з’їжджатися 100 людей з цілої області».

Карабін без слів погодився із Олійником. Тепер, вочевидь, будуть проводити такі заходи на вихідних.

Крім того, Володимир Олійник попросив Мирослава Карабіна назвати три заходи, які проводила Молодіжна адміністрація. І як не дивно він не зміг назвати жодного.

Пригадав він те, до чого Молодіжна адміністрація стосунку не має. Молодіжний парламент, який відбувся нещодавно на базі Прикарпатського університету. Назвав він захід до 100-річчя «Пласту» та «Чорний ліс». 

«Я не в Молодіжній адміністрації, – врешті, як виправдання сказав Карабін. – Ви Ганну Крисюк запитайте».

Підозрюємо, що щось тут не так і хтось тут точно неправий. Або Карабін, бо не слідкує, на що йдуть бюджетні гроші. Або Крисюк, яка замало піарить свої акції…

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.