Політика

Калуський «Нафтохімік» розгромив «Донеччанку» і виборов Кубок України

У суботу, 29 вересня, у Києві відбувся ювілейний 20-й Фінал Кубку України серед жіночих команд. Калуська команда «Нафтохімік» зустрічалася з «Донеччанкою» з Донецька.

Матч відбувався на київському стадіоні НТК ім. В. Баннікова. На відміну від команди «Нафтохімік», для якої це був перший фінал, «Донеччанка»  вже вп’яте взяла участь у головному кубковому поєдинку року. Але підопічним Миколи Пристая це не завадило просто таки декласувати більш досвідчених суперниць.

На 14 хвилині подачу з кутового ударом замикала Олена Ходирєва. Воротар «Донеччанки» зреагувала, але вже за декілька секунд Христина Ботюк таки забила перший гол.

Після невдалого, здавалося б, навісу Ангеліни Молошик на 18-й хвилині, м’яч потрапив у дальній кут воріт «Донеччанки».

Ольга Бойченко на 20-й хвилині першого тайму, після стрімкої передачі від партнерок по команді, вийшла віч-на-віч з воротарем та перекинула м’яч головою вже в порожні ворота — 3:0.

На 28-й хвилині капітан «Донеччанки» Олена Тельна помилилась і віддала м’яч суперниці Ангеліні Молошик. Калушанка скористалася ситуацією та майстерно пробила − і знову в дальній кут. Рахунок став розгромним — 4:0 на користь «Нафтохіміка».

На 31 хвилині за грубу гру поблизу власної штрафної червону картку отримала граючий тренер «Донеччанки» Тетяна Громовська. Олена Ходирєва ефектним ударом зі штрафного покарала суперниць. З рахунком 5:0 команди пішли на перерву.

На початку другого тайму Марія Михайлюк, яка вийшла на заміну після перерви, сильним ударом з-за меж штрафного майданчика зробила рахунок 6:0.

Вже на 65-й хвилині матчу остаточний результат 7:0 встановила авторка першого голу − Христина Ботюк. Цей рахунок став абсолютним рекордом фінальних матчів жіночого футбольного Кубка України.

Склади команд:

«Нафтохімік» м. Калуш − Карапетян (87, Подвисоцька), Пасічник (72, Дем’янюк), Ходирєва, Бойченко (79, Хачатрян), Молошик, Ботюк (83, Чайка), Кравець (85, Шпак), Ващенко, Пилипів (74, Марчук), Алексанян, Костанян (46, Михайлюк).

Головний тренер − Микола Пристай

«ЦПОР – Донеччанка» м. Донецьк − Познохірьова (53, Говорунова), Прийма (26, Клавдієнко), Папайло, Авдєєва, Вороніна Анастасія (56, Мазурова), Ішутіна, Тельна, Вороніна Анна (74, Пензєва), Громовська, Ковтун, Майбородіна.

Головний тренер − Тетяна Громовська

Голи: Ботюк (14, 65), Молошик (18,28), Бойченко (20), Ходирєва (32), Михайлюк (51).

Вилучення: Громовська (31)