Політика

Іванофранківець хоче створити найбільшу картину в світі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Створити найбільшу в світі картину має намір молодий художник з Івано-Франківська Роман Бончук. Він нещодавно розпочав роботу над полотном «Історія Київського «Динамо», яке матиме довжину 50 метрів і висоту 3,5 метра. Для створення картини в одному з величезних цехів колишнього заводу «Автоливмаш» на околиці Івано-Франківстка вже спорудили грандіозний сталевий каркас, на який весною натягнуть величезне полотно – основу для майбутнього шедевра.

До речі, Роман Бончук вже здобув всеукраїнську славу — як автор гігантської картини «Мегаісторія України», котру включили до Книги рекордів України. «Картина є найбільшою не тільки в Україні, а й у світі, — каже Бончук. — Втім, до Книги рекордів Гіннеса вона не потрапила через порушення процедури».

За словами Бончука, процес документування рекорду в Книзі Гіннеса вимагає обов’язкової фіксації початку виконання рекорду. Натомість художник зафіксував лише середину і кінець рекорду.

З «Історією Київського «Динамо» Роман Бончук вирішив не повторювати старих помилок і вже зафіксував початок роботи над картиною. Тож незабаром Івано-Франківськ, можливо, зможе похвалитись новим світовим рекордсменом.

Правда.if.ua

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.