Політика

Іванофранківці зварили суперборщ

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Я була готова до того, що боротьба буде важкою та смачною, — говорить капітан команди Оксана Говера. — Тому дуже ретельно обирали і членів команди, і заклад, котрий мав допомагати нам варити борщ. Ми дуже вдячні івано-франківському кафе «Роза вітрів» за активну підтримку. А особливо — помічнику кухаря Світлані, під керівництвом якої і було зварено 20 літрів полтавського борщу».

Команда вирішила представити саме полтавський борщ, адже президент Фонду Іван Матієшин керує великим нафтовим концерном у Тюменській області (Росія) в селищі Полтавське. А вахтовики, які працюють у Ханти-Мансійському окрузі, переважно літають до місця роботи з аеродрому Полтава.

«Якось так трапилось, що нас зацікавив саме прикметник «полтавський». А потім ще виявилося, що полтавський борщ справді особливий, — розповідає Оксана Говера. — Він чи не єдиний вид борщу, який готується на курячому бульйоні. Іван Матієшин привіз нам із тайги справжньої свіжої брусниці, яка дуже смакувала гостям свята».

До перемоги франківських борщовиків долучилися декілька організацій. Наприклад, обласне товариство мисливців та рибалок надало десятилітровий термос для транспортування страви. Перевізник «1551 «Мерседес Таксі» забезпечив комфортний трансфер для команди. Крім того, директор фірми Тарас Камінський зголосився стати учасником команди та активно допомагав годувати полтавсько‑сибірським борщем гостей фестивалю.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.