Політика

Івано-франківські рухівці відділилися від НРУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вчора на прес-конференції в Івано-Франківську колишні очільники НРУ — депутат обласної ради Іван Шовковий і депутат міської ради Михайло Івасютин — заявили про припинення свого членства в НРУ та утворення обласної громадської організації «Народний Рух імені В’ячеслава Чорновола». Головна мета новоствореної громадської організації, за словами Михайла Івасютина, — «збереження рухівського духу та координація спільної діяльності, зокрема під час виборчої кампанії».

За словами керівника новоствореної обласної громадської організації «Народний Рух імені В’ячеслава Чорновола» Михайла Івасютина, позицію франківських рухівців підтримали «більше двох третин крайового проводу та більше половини членів крайової ради», серед них і член Центрального проводу, голова обласної ради Ігор Олійник. Триває формування міських та районних організацій «Народного Руху імені В’ячеслава Чорновола».

Рухівці неодноразово наголошували, що верхівка НРУ під керівництвом Бориса Тарасюка надто зблизилась із блоком Тимошенко, програмні засади якого цілковито розходяться з ідеологічними засадами НРУ, прийнятими ще за головування В’ячеслава Чорновола.

У прийнятій 11 грудня заяві членів проводу та крайової ради ОО НРУ зокрема йдеться: «Дії партійного керівництва несумісні з демократичними засадами, яких дотримувався В’ячеслав Чорновіл, який боровся не лише з будь-якими тоталітарними проявами, а й вів боротьбу з угодовством і політиканством».

Про свій вихід з НРУ також заявили члени Руху Львівської, Тернопільської, Полтавської, Харківської крайових організацій.

Джерело: ЗІК.