Політика

Івано-Франківськ матиме два нові авіарейси для сполучення з Краковом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ» визначено резервним на час проведення «Євро-2012». Сьогодні область працює над тим, аби відкрити два нових міжнародних маршрути для сполучення з польським містом Краків: автобусний – «Коломия – Краків» та повітряне сполучення «Івано-Франківськ – Краків». Про це сьогодні поінформував місцевих журналістів на прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Тарас Парфан.

За його словами, наразі йдуть перемовини з українською та польською сторонами. Про це було домовлено під час останнього візиту делегації області до Малопольського воєводства, який відбувся 3-6 березня.

За словами Тараса Парфана, обговорено перспективи співпраці провідних готельних комплексів Польщі та Прикарпаття, зокрема створення нового туристичного маршруту «Дерев’яна архітектура Прикарпаття». До цього проекту буде залучено не лише польську сторону, а й а словацьку.

На думку заступника голови ОДА Парфана, не менш важливим для Івано-Франківщини буде відкриття на теренах області школи підготовки гідів-провідників, яку створять за аналогією польської сторони. Мовляв, у Польщі цей вид підприємництва вже давно ліцензований; він передбачає фаховість за європейським виміром та відповідальність гідів за супровід туристичних груп.

«Нам необхідний цей досвід, оскільки не маємо сумнівів, що українське законодавство з часом буде адаптоване до європейського», – переконаний Тарас Парфан.

ЗІК

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.