Політика

Ігор Прокопів дотримався слова — у кранах вчора з’явилася гаряча вода

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 20 вересня, як і обіцяв минулого тижня директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Ігор Прокопів, у кранах мешканців Івано-Франківська з’явилася гаряча вода.

Наразі на повну потужність працюють всі 20 котелень міста, які забезпечують подачу гарячої води в оселі іванофранківців. Незважаючи на песимістичні прогнози скептиків, тепловикам вдалось відновити постачання теплої води для 481 будинку обласного центру. Наразі ще 20 будинків міста залишаються без гарячої води. Причина – завершення ремонту мереж гарячого водопостачання та внутрішньобудинкових систем, за які відповідають житлово-експлуатаційні організації. До кінця тижня ці роботи будуть завершені, що дасть змогу відновити гаряче водопостачання повністю.

Щодо нових тарифів на гарячу воду, то наразі їх ще не затвердило НКРЕ. Без його затвердження підприємство працюватиме собі у збитки. Нагадаємо: раніше, щоб підвищити тариф, комунальники брали висновок в інспекції з контролю за цінами і затверджували ціни на виконкомі. Однак, за новою постановою уряду, тариф тепер затверджується в Національній комісії регулювання електроенергетики, яка поки що цього не зробила. До речі, саме відсутність нових тарифів і стало головною причиною припинення подачі гарячої води у місті. Зараз гаряча вода є у кранах. Її подачу здійснюють ще за старими тарифами. Тепловики передбачають, що різниця у нових і старих тарифах складе 500 тис. грн. За словами керівництва теплокомуненерго, покривати різницю будуть із внутрішнього резерву.

Щодо початку опалювального сезону, то Ігор Прокопів стверджує, що він розпочнеться вчасно. З першого жовтня батареї будуть гарячі в дитячих садочках, школах, лікарнях, а з 15 жовтня – в усіх оселях мешканців Івано-Франківська.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.