Політика

Хто нас обманює?

Google+PinterestLinkedInTumblr

 

Такі програми, як виявилося за словами Руслана Марцінківа вже написані. Перша програма начальника ЖКГ Петра Косюка, якої представники форуму не бачили, тому що він не хоче її оприлюднювати, бо боїться завчасної критики. Друга — написана заступником голови міста Олександром Дерев’янком, основна частина якої полягає у стимуляції створення ОСББ.

І сміх і гріх, але з огляду на те, що вони обоє понаписували собі різні програми, можна лише повірити депутатам міської ради від БЮТу, які постійно говорять про те, що П.?Косюк та О.?Дерев’янко між собою майже не спілкуються. А це, як ми розуміємо, теж не йде на покращення і так складної ситуації, яка існує у місті з житлово?експлуатаційними організаціями.

Вкотре говорили про економічно необґрунтовані тарифи. До речі, про це неодноразово говорив і начальник ЖКГ П.?Косюк, правда, він зауважує, що тарифи занижені і саме через це ми отримуємо не надто якісні послуги. Ю.?Соловей натомість наголошує, що тарифи завищені і що треба вивести з їхнього переліку ті послуги, які не надаються. Відтак, за його словами, ми матимемо всі підстави, аби говорити про зниження тарифу десь на 20?%. Хто каже правду, а хто обманює, говорити досить складно, тому нехай кожен робить висновки собі сам.

Громадський форум знову говорив про створення єдиного замовника, який би контролював ефективність надання послуг, а ЖЕО виконували б функцію підрядника і були б відокремлені від фінансових потоків. Ще вони згадали про те, що встановлення тарифу мало б відбуватися після проведення громадських слухань та затверджуватися сесією міської ради. Можемо припустити, що вже і новому виконкому ніхто не довіряє. Також представники Громадського форуму зауважили, що треба проводити щомісячне інформування мешканців про витрачання їхніх коштів.

Ю.?Соловей згадав про круглий стіл, ініційований та проведений Громадським форумом не так давно по питаннях ЖЕО та наголосив, що міська влада не бачить, в якому напрямку реформувати житлово?експлуатаційні організації міста. Це він назвав ключовою проблемою. Натомість «форумці» вже вивчили це питання, залучивши до цього експертів, і мають свої рекомендації, які пропонують обговорити спільно з міської владою, сформувати в якомусь документі та затвердити на сесії міської ради.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.