Політика

Харківський «Моноліт» «розсипався» від івано-франківського «Урагану»

Вчора івано-франківський «Ураган» у 18 турі Вищої футзальної ліги України приймав харківський «Моноліт». Підопічні Сергія Гупаленка розгромили суперників з рахунком 7:2.

Рахунок зустрічі першими відкрили гості. На дев’ятій хвилині відзначився Костянтин Сколотій. Та радів «Моноліт» недовго — за дві хвилини рахунок на табло зрівняв Євген Валенко.

Попри великий рахунок матч запам’ятався брудною грою гостей. Вже у першому таймі на 16-й хвилині «Моноліт» заробив шостий фол. Але дабл-пенальті не реалізував Біро Жаде. З нічийним рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

Відпочивши та переосмисливши першу половину гри, «Ураган» взявся до справи. Роман Кіндратів перед воротами суперника відібрав м’яч, віддав на Сержао, який замкнув пас і вивів команду вперед — 2:1. На 26-й хвилині Сержао подарував глядачам футбольний делікатес, елегантно з флангу перекинувши воротаря «Моноліту» — 3:1.

У складі гостей на майданчику виступав колишній «ураганівець» Едуард Кулик. Було помітно, що він діяв персонально проти Біро Жаде. Проте на 31-й хвилині, він таки не встиг за стрімким бразильцем, Біро після прострілу з флангу від Петра Шотурми забив «Моноліту» четвертий м’яч.

За хвилину гості знову вшосте сфолили. Але так само, як і Біро Жаде, не скористався цією можливістю Сержао. І тільки Валентин Цвєлих, який вийшов у другому таймі, через дві хвилини майстерним ударом низом покарав харків’ян за сьомий фол.

За хвилину знову відзначився Цвєлих. Після довгої передачі від Кирила Ципуна він майстерно прийняв м’яч на груди та з льоту відправив шкіряного в сітку — 6:1.

Після цього харків’янам таки вдалося забити ще один м’яч. Гол на свій рахунок записав Кулик. Та останнє слово було за господарями. Цвєлих пройшов флангом, зібрав навколо себе кількох суперників з воротарем, витримав гросмейстерську паузу, віддав у розріз на Сімку, який спокійно забив у напівпорожні ворота. 7:2, і «Ураган» продовжує лідирувати у регулярному чемпіонаті.

Матч з «Монолітом» був останньою домашньою грою «Урагану» перед плей-офф. Далі на Гупаленка і компанію чекають два виїзди: до Харкова проти «Локомотива» (19 березня) та до Львова проти «ТВД» (2 квітня).

Результати 18 туру: Кардинал-Рівне — ЛТК 6:1, Локомотив — Єнакієвець 2:1, Енергія-Тайм — Шахтар +:-.