Політика

“Говерла” програла столичному “Будівельнику” з рахунком 62:91

У першому матчі 1/8 фіналу Кубку Суперліги івано-франківська «Говерла», проваливши другу половину гри, поступилася столичному «Будівельнику» з рахунком 62:91. Програвши у стартових двох чвертях по 4 очки, на велику перерву команди за рахунку 32:40 на користь киян. У третій 10-хвилинці івано-франківці скоритили відставання до трьох очок, однак у заключні 10 хвилин гри перевага була на боці команди Рімантаса Грігаса. Скориставшись відсутністю на паркеті Фрейзера, справжній бенефіс влаштував Анісімов, який здобув 10 очок за пять хвилин, а „Будівельник за цей період здійснив неймовірний ривок 19:0. Підсумкові 29 в Івано-Франківську, фактично, гарантують столичним баскетболістам путівку до чвертьфіналу Кубка Суперліги. Повторний матч відбудеться у суботу в Києві. У вівторок у складі “Говерли” дебютував американець Еді Ард, який набрав 7 очок, і справив досить непогане враження. Основне завдання підопічних Євгена Мурзіна наразі спрямоване на чемпіонат Суперліги, а саме на найближчі виїзні поєдинки проти „Хіміка та „Одеси і домашню гру з “Дніпром. Ці три матчі стануть визначальними для „Говерли у турнірному становище чемпіонату. Наразі іванофранківці – 11-ті.