Політика

Готель «Станіславів» не для бомжів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пригадуємо, як міська рада скликання 2002-2006 року за головування мера З.Шкутяка та повної більшості депутатської фракції «Наша Україна» передала дім по вулиці Чорновола, 7 для реконструкції греко-католицькій церкві для спорудження будинку для священиків-емеритів (пенсіонерів). Як повідомляв тоді перший заступник міського голови Б.Ониськів, цей будинок стане притулком для священників без місця проживання, тобто для бомжів. Хоча насправді в Івано-Франківську тяжко відшукати бездомного священика, влада всіляко сприяла будові згаданого будинку, а разом з нею меценати та донори з України і з-за кордону.

Тільки от коли тепер цей будинок здали в експлуатацію, виявилося, що в ньому розмістився готель «Станіславів», а самі приміщення готелю здаються в оренду, про що можна прочитати на вивісках на балконах.

А на днях редакцію сайту «Острів Галичина» відвідав справжнісінький священнослужитель-бомж Євген Степанович Мочук, колишній послушник одного з монастирів Прикарпаття. На рекомендацію влаштуватися в притулку для бездомних священників на Чорновола о.Мочук, не повіривши спершу в існування такого закладу, все-таки подався «на розвідку». На Чорновола, 7 його виставили за двері вже на другій хвилині візиту.

На разі о.Мочук проживає в одній із лікувальних установ міста Івано-Франківська, куди добрі лікарі влаштували бездомного церковного достойника. Отже, в Івано-Франківську священики-бомжі таки існують. Шкода лише, що споруда по вул. Чорновола, 7 використовується не за призначеннями згідно поданих проектів у німецькі допомогові організації.