Політика

Франківські безхатченки власноруч ремонтують притулок

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Івано-Франківському Будинку нічного перебування триває ремонт і проводять його міські безпритульні, які тут проживають. Як розповів директор закладу Іван Боберський, адміністрація закладу закупила необхідні для ремонту матеріали, а власне ремонт вирішили робити своїми силами, адже серед бездомних багато хто уміє проводити різні ремонтні роботи.

Тому днями спільними зусиллями безпритульні провели ремонт коридору та кімнати-ізолятора, виділеної для хворих чи для тих, хто не пройшов медичної комісії. У коридорі підопічні Будинку нічного перебування виклали плитку, бо через щоденну дезинфекцію приміщення різними хімікатами, лінолеум та пофарбовані стіни довго не витримують і потребують частої заміни. На майбутнє у притулку планують поставити нові двері, їх безпритульні також встановлюватимуть власними силами.

„Ми дуже раді, що наші підопічні охоче підтримують будь-яку ініціативу. Адже це є їхньою соціально-побутовою адатпацією та реабілітацією. Зовсім нещодавно вони брали участь у загальноміській толоці, проведеній до Великодня, а зараз вирішили відремонтувати нічліжний  будинок, який став для них домівкою. Соціальні працівники допомагають безпритульним відновити документи, влаштуватися на роботу, отримати лікування, їжу, одяг, тощо. І приємно, що у відповідь ми отримуємо бажання допомогти, попрацювати на благо міста”, – наголосила директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.