Політика

Франківці змагались у чвертьфіналі розіграшу Кубка України

У Тернополі зійшлися друголіговий ФК “Тернопіль” і одеський “Чорноморець”. У цій грі виступали три наші гравці – тернополяни Микола Плетеницький, Ігор Худобяк (який дебютував у складі містян) і “моряк” Петро Ковальчук. Путівка в півфінал дісталася гостям. Підопічні Романа Григорчука провели переможний м’яч на 90+5 хвилині.

Зійшов у чвертьфіналі ще один представник Тернополя – “Нива”, кольори якої захищав квартет прикарпатців (Андрій Новак, Віктор Яневич, Михайло Басараб і Микола Лазорик). “Нива” поступилася у серії післяматчевих пенальті черкаському “Славутичу” на його полі.

В середу розпочався чвертьфінальний етап Кубка Росії. ФК “Ростов”, за який виступає Ігор Худоб’як, легко переграв представника другого дивізіону, “Ротор” з Волгограду (3:0). Однак Ігор навіть не був заявлений на матч. У четвер в гостьовому матчі з московським ЦСКА спробує здобути путівку у наступне коло “Терек” з Грозного, ворота якого захищає Ярослав Годзюр.