Політика

«Фліт» переграє Джона Леннона

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Незабаром в одному зі столичних клубів відбудеться концерт, присвячений річниці народження Джона Уінстона Оно Леннона, видатного британського рок-музиканта, співака, поета, композитора, художника, письменника, засновника і учасника групи «The Beatles». Звучатимуть композиції Джона Леннона у виконанні сучасних виконавців. На концерті, що відбудеться 9 жовтня, виступить і група з Івано-Франківська «Фліт».

Одним із напрямків творчої діяльності групи «Фліт» є створення каверів на відомі композиції. Так, українська народна пісня «Чумак п’є» у авторському виконанні перемогла в сезоні «Осінь 2008» у проекті «Фольк-music». Багато слухачів переконані в тому, що пісня «Я дивлюсь на них» є композицією групи, однак це авторська версія відомої пісні російського гурту «Тараканы!» – «Я смотрю на них». Не виняток і пісні зарубіжних виконавців: Елвіса Преслі, гурту Nirvana тощо. Разом з тим, кавер на композицію Джона Леннона «Фліт» робитиме вперше.


До річниці має вийти й платівка каверів на відомі композиціі рок-музиканта. У записі платівки братимуть участь гурт «Мотор’ролла», співак Віктор Павлік, лідер російського гурту «Моральний кодекс» Сергій Мозаєв та інші. Ведуться переговори з Миколою Расторгуєвим солістом російського гурту «Любе».

До запису цієї платівки докладають зусиль й учасники групи «Фліт». Зараз у студії проходить робота над піснею «Help!». За процесом запису пісні слідкує старий друг групи Роман Калин. Все це відбувається на благодійних засадах, для того, щоб рок-музику і рок-культуру не забували.

http://www.flit.net.ua

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.