Політика

Фестиваль «Назустріч мрії» пройде і в Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 20 січня в Києві відбулося офіційне відкриття IV-го Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії». Вже з 23 січня в 9-ти містах України пройдуть відбіркові тури фестивалю, зокрема в Івано-Франківську (20 березня 2010 року).

Фестиваль-конкурс «Назустріч мрії» проводиться серед дітей соціально незахищеної категорії, які виховуються в дитячих будинках та школах-інтернатах. Для них — це один із небагатьох шансів заявити про свою мрію і бути почутим.

«Ми зробимо все можливе, щоб нагород і переможців було якомога більше, — заявила журналістам Євгенія Карр, почесний президент фестивалю. — А головним призерам ми подаруємо фантастичну поїздку до Франції в Діснейленд. Крім того, буде ще й багато спеціальних нагород, наприклад, запис альбому і багато іншого».

Українські зірки, небайдужі до долі дітей, відвідають такі міста, як Херсон, Запоріжжя, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Київ, та подарують дітям незабутні святкові виступи. Серед зірок: Ірина Білик, Шон Карр, GODO, Наталія Бучинська, El Кравчук, Віталій Козловський, Макс Барских, Євгенія Власова, Тетяна Піскарьова, Аліна Гросу, Kishe, Міла Нітіч, Олександр Педан, Олена Шоптенко, Дмитро Дікусар, групи «Друга Рiка», «ТІК»,«Пара Нормальних», Київська студія балету «Тодес» та театр-студія «Sonyx», цирк «Кобзов».

За матеріалами GalInfo.