Політика

Енергетики провели «Золоту вудку 2010»

21-22 серпня в селі Бортники Тлумацького району відбувся третій аматорський турнір з рибальства серед працівників ВАТ «Прикарпаттяобленерго». Захід проходив в рамках святкування 80-літття енергопостачальної компанії.

Участь у турнірі взяли 26 команд (по два учасники в кожній) з філій товариства та центрального офісу компанії. Енергетики змагалися у семи номінаціях. Оцінювало енергетичних рибалок кваліфіковане журі на чолі з представником Івано-Франківської Федерації риболовного спорту Ростиславом Полівчаком. Сам турнір проходив у два етапи. Переможці турніру в загальному командному заліку визначалися за загальною вагою вилову за два зважування.

Серед учасників цьогорічної «Золотої вудки» були як старожили – команди, що беруть участь у турнірі з дня його заснування, так і новачки. В цьому році вперше за історію змагань було представлено дві жіночі команди – до команди з дирекції з персоналу приєдналася команда центральної бухгалтерії товариства.

Переможцями «Золотої вудки 2010» стала команда дирекції з захисту економічних інтересів «Бички в томаті». Її учасники Роман Остапович та Григорій Конарський впіймали риби загальною вагою 13 кілограмів 714 грамів. Вони ж і перемогли у номінації «Найбільша кількість риби» з 16 впійманими рибинами.

На другому місці рибалки з Івано-Франківського РЕМ – «Франківські коти». Улов Олександра Геня та Володимира Курилюка склав 8 кілограмів 340 грамів.

Бронзу у турнірі вибороли минулорічні переможці – команда загальної дирекції «Баракуда». Василь Гандера та Юрій Петрів упіймали риби загальною вагою 7 кілограмів 503 грами.

Найкращою жіночою командою стала «Шемая» (центральна бухгалтерія). Перемогу у двох номінаціях «Гламурні рибалки» та «Кращий девіз команди» здобули учасниці команди «Приманки» з дирекції з персоналу з девізом «Рибалять на хліб, черв’яків і! манку, а ми всіх піймаєм на нашу ПРИМАНКУ!». Приз за кращу назву здобув Долинський «Містер Твістер».

Першу рибину турніру впіймали учасники команди «Поплавок і Грузило» Коломийського РЕМ. Найбільша рибина турніру вагою 1 кілограм 536 грамів попалася на гачок калушанам з команди «Карпенерджі».

Кожен учасник «Золотої вудки» отримав диплом, а переможці символічні кубки та подарунки. Особливим сюрпризом став презент від Івано-Франківської Федерації риболовного спорту – надувний човен для володарів першого місця. Також призерам турніру було вручено запрошення на обласні змагання серед рибалок, які у вересні буде організовано Федерацією.

«Цей турнір має унікальну атмосферу, – зазначив генеральний директор «ВАТ «Прикарпаттяобленерго», – тут усі рівні, усі займаються улюбленим хобі – рибальством, віддають всіх себе спорту і спілкуються без обмежень та поділу на посади. «Золота вудка» об’єднує колектив, вона зближує людей та популяризує здоровий та активний відпочинок».