Політика

Енергетики обговорювали інформаційні технології

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Захід відбувався за підтримки НКРЕ та комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки. 

На конференції заступник директора з ІТ ПАТ Володимир Федик презентував колегам результати проекту з автоматизації ІТ-процесів ПАТ «Прикарпаттяобленерго» – систему Service Desk, яка уже успішно впроваджена у центральному офісі компанії, а з першого червня стала доступною для працівників філій товариства. Проект отримав схвальні відгуки від колег.

Адже завдяки його реалізації підприємство в цілому та кожен користувач зокрема отримали ряд вигод. Так, підвищилась якість і оперативність обробки заявок користувачів ІТ-послуг; виключилась можливість втрати заявок і передачі недостовірної інформації від замовника до виконавця; з’явилась можливість зворотного зв’язку з ініціатором заявки, який має змогу відслідковувати хід виконання власних заявок; підвищилась якість вирішень повторюваних проблем шляхом пошуку єдиного комплексного вирішення проблем, а не завдяки «латанням» однакових дір у багатьох користувачів; робота ІТ-ішників стала прозорою і зрозумілою. 

Підчас обговорення презентації організатори та учасники конференції відзначили її унікальність в порівнянні з іншими доповідачами: на відміну від представників відомих брендів і фірм-виробників, наші колеги продемонстрували не тільки позитивні сторони реалізації, а і поділились набутим досвідом про труднощі та шляхи їх вирішення, які виникали підчас впровадження системи Service Desk.

Зазначимо, що учасниками зустрічі стали ключові спеціалісти енергетичної і нафтової галузей, газотранспортних та газопостачальних компаній, представники державних структур, а також українські та закордонні розробники сучасних технологій. 

Серед головних тем, що обговорювалися на форумі, були: автоматизована система комерційного обліку електроенергії, білінгові системи обліку енергоресурсів; інтегровані системи управління ресурсами; рішення для контролю і управління ІТ- інфраструктурою і сервісами; питання безпеки при електронному обміні даними; стандартизація в області управління інформаційної безпеки тощо. 

«Подібні заходи покликані перш за все сприяти обміну досвідом та інформації в галузі, – зазначив Володимир Федик. – Тут можна не просто поспілкуватися з однодумцями та експертами з ІТ, а й завести знайомства, які у майбутньому можуть стати дуже корисними».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.