Політика

Двадцятеро конкурсантів змагаються за “Євробачення”. Серед них і Лазарович

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, у четвер, мала визначитися 20-ка фіналістів нового відбору учасників для пісенного конкурсу “Євробачення 2010”. Фінал конкурсу, в якому також бере участь прикарпатець Василь Лазарович, обрання якого раніше викликало суперечки, відбудеться у суботу, коли й визначать, хто зрештою представлятиме Україну на пісенному конкурсі в Осло у травні.

Новопризначений заступник голови Національної телекомпанії України, бізнесмен, видавець журналу “Папарацци” Валід Арфуш сказав, що на новий конкурс отримано понад 50 заявок.

Артисти змагаються з 10-ї ранку четверга, а увечері на ТРК Україна буде представлено 20 фіналістів. У п’ятницю на телеканалах “Новий” і “УТ-1” можна буде почути і побачити двадцятку пісень конкурсантів. Вони будуть транслюватися з номерами для відкритого SMS-голосування.

Один із членів журі відбірковго туру конкурсу продюсер Ігор Ліхута розповів про учасників: “На реєстрацію згодився Василь Лазарович. Приємно, що він згодився брати участь на загальних засадах. Буде Віталій Козловський, Наталія Волкова. А решту я не знаю. Почнеться відбірковий тур, то я буду вже знати, хто буде брати“.

Василь Лазарович каже, що якщо на пісенний конкурс в Норвегію він таки не поїде, то вимагатиме у організаторів українського відбору матеріальну компенсацію у сумі 100 тисяч доларів, щоб бодай покрити всі збитки. Лазарович скаржиться: “Я витратив гроші на відбори пісень і все інше. Так як національний відбір відбувався за мій кошт, зарплати працівникам, прийоми гостей – близько 100 тисяч доларів потрачено. Це не враховуючи пісні, костюми, відеокліпи і все інше“.

Інформацію про те, що домовленість про цю компенсацію досягнута, підтвердив у інтерв’ю Бі-Бі-Сі і Валід Арфуш. Втім, про точну суму поки що не йдеться, каже Арфуш.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.