Політика

Довго сперечалися та відклали

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Постанові рекомендувалося створити дев’ять галузевих рад. Однак, працівники відділу підтримки та розвитку вирішили, що не варто створювати усі дев’ять, адже інші галузі мають свої об’єднання (на зразок асоціацій чи спілок) і тільки ресторанний бізнес не має. Тож Кобильчак зауважила, що на минулому тижні були проведені організаційні збори щодо створення цієї ради, погоджено проект положення та склад ради.

Спершу члени виконкому звер-нули увагу на те, що до складу майже двох десятків членів ради увійшли тільки два чиновники, а решта — підприємці. Далі вони додивилися, що до складу ввійшло ще й кілька депутатів‑підприємців: чому так? Віктор Анушкевичус запитав конкретніше: хто лобіював людей, які увійшли в раду? Наталія Кобильчак відповіла, що це було спільне рішення відділу, який вона очолює, управління торгівлі та самих підприємців. «Наше завдання — щоб це були активні люди, які більш-менш себе реалізували і будуть відстоювати інтереси громадськості», — аргументувала вона.

Заступник мера Олександр Дерев’янко сказав, що виглядає якось недобре, бо для створення такої ради мала б іти ініціатива від підприємців, а не від викон-кому. На це інший заступник мера Ярослав Яцишин відповів: «Немає ініціативи підприємців, а є Постанова Кабінету Міністрів, і ми її або виконуємо, або не виконуємо».

Член виконкому Віктор Кімакович запропонував викинути із цього списку підприємців, зазначивши, що може відбутися конфлікт інтересів. На це Кобильчак не забарилася із відповіддю: «Ви як простий підприємець попробували би десь повирішувати якісь питання». Дерев’янко підкреслив, що ініціативи підприємців нема, тож навіщо створювати таку раду штучно? Тільки через те, щоб виконати Постанову?

Перший заступник мера Зіновій Фітель запропонував, як указує Постанова, створити всі дев’ять рад. Далі члени виконкому ще трохи порадилися, і, вислухавши думку юриста, з’ясували, що Постанова носить рекомендаційний характер, то й виконувати її не обов’язково. Мер звернув увагу на те, що в місті є достойніші підприємці, які не увійшли до цього складу. Хоча по прізвищах пройтися не захотів.

Врешті-решт Віктор Анушкевичус запропонував відкласти це питання. Що й зробили члени виконкому. Навіть голосувати не стали.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.