Політика

До кінця травня з Ценжева вивезуть весь меланж

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Зі складу ракетного палива Західного оперативного командування сухопутних військ Збройних сил України, що розташований поблизу села Ценжів на Івано-Франківщині, готується до відправки третій потяг із токсичним меланжем.

Потяг буде складатися з 8 залізничних цистерн, це приблизно 400 тон меланжу, — розповів командир військової частини підполковник Андрій Кухарець. — Всі цистерни вже прибули до нас з Росії та пройшли необхідне експертне обстеження.

Таким чином, на складах у Ценжеві залишиться приблизно 930 тон меланжу. Потрібно наголосити, що Збройні сили, незважаючи на відсутність бюджету, в повному обсязі виконують всі покладені на Україну міжнародні зобов’язання стосовно відвантаження меланжу для його подальшої утилізації. Всі відправки відбуваються згідно затверджених графіків, і, як планувалось раніше, до кінця травня Прикарпаття буде повністю звільнено від меланжу.

Нагадаємо, що вивіз з України та утилізація меланжу проводиться відповідно до спільного проекту ОБСЄ—Україна стосовно утилізації меланжу. Таким чином з нашої держави вже було вивезено близько 1500 тон цього небезпечного ракетного окислювача.

Підполковник Тарас Грень
Західний регіональний медіа-центр МО України

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.