Політика

До дня міста Івано-Франківськ зацвіте й зазеленіє

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Із приходом весни в місті почалася підготовка до озеленення. ВАТ “Зелене господарство” проводить роботи з формування крон дерев, прибирання газонів від сміття, звалювання аварійних дерев, стрижку живоплотів.

Як і кожного року, на клумбах міста проводять підсадку цибулинних рослин, а саме тюльпанів і нарцисів. В центральній частині Івано-Франківська посаджено близько 5 тисяч нарцисів, які почнуть цвісти після танення снігу. Згодом, коли відцвітуть цибулинні рослини, на їх місце висадять квіти, що милуватимуть око мешканців аж до осені.

За повідомленням голови правління ВАТ “Зелене господарство” Василя Федіва, для озеленення вулиць Надрічної та Набережної потрібно 160 тис. грн. Тут планують посадити 400 кленів, а вартість одного клена становить близько 400 гривень.

Наразі “Зелене господарство” виростило 12 тисяч квітодерев. В цьому році шляхом посіву планується урізноманітнити види зелених насаджень туями, акаціями рожевими, гібіскусом та іншими. За словами Василя Федіва, до свят на клумбах у центральній частині міста висадять 6 тисяч різноманітних квітів. Тому на Великдень і день міста Івано-Франківськ буде цвісти.

Прес-служба МВК

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.