Політика

Депутати міськради «заворушилися» до виборів?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Днями деякі депутати Івано-Франківської міськради, імовірно в рамках підготовки до місцевих виборів, почали розвивати особисті ініціативи, що територіально стосуються мажоритарних округів, від яких ці депутати планують йти в кінці жовтня у міськраду.

Так, один депутат написав звернення до депутатів міської ради про оголошення екологічної зони в центрі міста, у районі вулиць Слави Стецько – Бандери – Коновальця – Мельника – Незалежності. Мета ініціативи – спонукати найближчу сесію міськради прийняти відповідне рішення, що дасть змогу додатково використати для благоустрою території мікрорайону 300 тис. грн з міського бюджету. Як стверджує депутат, він зібрав під зверненням близько 1000 підписів мешканців міста.

Інший депутат на оперативній нараді у міського голови звернувся до мера з проханням звернути увагу та посприяти ремонту деяких прибудинкових територій по вул. Симоненка. За його словами, мешканці будинків скаржаться у листах до міської влади на стан дороги, де “ні пройти, ні проїхати”. Чи буде використана ця ініціатива у передвиборчому піарі, покаже час.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.