Політика

Депутати міськради беруть комунальників під контроль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Депутати Івано-Франківської міської ради від фракції ВО «Свобода» започаткували щотижневий моніторинг роботи комунальних служб міста. Результати спостережень обранці представляють щовівторка на ранковій оперативній нараді.

Минулого тижня своєрідна комісія інспектувала стан справ на території ЖЕО №2. Цього ж разу депутати перевірили роботу комунальників ЖЕО №8.

Письмові звіти депутатських перевірок доповнюються фотографіями з неналежно доглянутих місць. Все це представляється під час оперативної наради у міського голови, яка відбувається щовівторка. Звіт депутатів виконком має можливість перевірити з відповідними висновками міської інспекції з благоустрою.

«Діяльність такої комісії має на меті покращити роботу комунальних служб, – запевняє один з ініціаторів ідеї, депутат Мар’ян Вагилевич. – Кожен житель міста має відчути покращення роботи ЖЕО та інших структур, які відповідають за чистоту прибудинкових територій. Виконавча влада ж повинна зрозуміти, що депутатський корпус уважно слідкує за їхньою роботою. Люди обрали нас для того, щоб ми захищали їхні інтереси і в такий спосіб ми здійснюємо свою функцію – відстоюємо право громадян на належні умови проживання».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.