Політика

Датські інвестиції у прикарпатське свинарство

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, 15 липня, під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка з генеральним директором ТОВ «Даноша» Томом Аксельгардом мова йшла про залучення інвестицій у розвиток свинарства в області.

ТОВ «Даноша» — це українська сільськогосподарська компанія з 100% датськими інвестиціями. Основні види діяльності — свинарство та рослинництво.

У 2004 році підприємство викупило свинокомплекс «Прикарпаття» в селі Копанки Калуського району, будівлі якого були споруджені у 1975 році, але не використовувалися протягом багатьох літ. Будівлі було відремонтовано та встановлено сучасне обладнання, вентиляційні та кормові системи, ізоляцію. Побудовано дві спеціальні «лагуни» з пластиковим покриттям.

У травні 2007 року запущено власне виробництво комбікормів, що повністю забезпечує господарство кормами. Потужність комбікормового виробництва — 15 т/год. Побудовані очисні споруди та очистка господарсько-побутових стоків. На території господарства є власна автотранспортна дільниця, майстерні з ремонту та обслуговування обладнання, дві котельні.

ТОВ «Даноша» має на меті збудувати декілька нових свинокомплексів в селах Калуського та Галицького районів. На ТОВ «Даноша» — 400 працівників, середня зарплата — 2 600 грн. Впродовж 5 років компанія надала соціальну допомогу в розмірі 624 тис грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.