Політика

Чи добре знають школярі Шевченка?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 3 лютого, на Івано-Франківщині проходить обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Переможці візьмуть участь у заключному етапі Всеукраїнського Шевченківського конкурсу, підсумки якого підіб’ють на початку березня, до 196-ї річниці з Дня народження Кобзаря.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості проводиться «з метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, утвердження духовних заповідей як чинника консолідації суспільства, активізації виховної і патріотичної роботи, виявлення літературних, художніх здібностей та обдарувань серед підростаючого покоління краю».

Про це йдеться в розпорядженні голови ОДА Миколи Палійчука від 01.02.2010р. Згідно з ним, головному управлінню освіти і науки (З.Болюк), управлінням культури (В.Федорак), у справах сім’ї та молоді (Р.Заремба) облдержадміністрації доручено здійснити організаційну роботу з підготовки та проведення конкурсу. Крім цього, управління у справах преси та інформації (І.Дячишин) інформуватиме про перебіг конкурсу засоби масової інформації.

Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покладено на головного відповідального виконавця – головне управління освіти та науки ОДА.