Українське краще
Аби придбати хороший чоловічий костюм, який буде не тільки красивим, зруч-ним, але й не розгромить ваш сімейний бюджет, можна витратити море часу. Ринок же пропонує таке різноманіття… і як в ньому зорієнтуватися. Директор «Торгової компанії «Захід Стиль» Віталій Бондар запевняє: «Краще взяти костюм українського виробника, бо вони підлаштовані під нас, тобто краще «сідають» саме по нашій, українській статурі. Ми можемо підібрати костюм не тільки для будь-якого чоловіка, але й для хлопчика».
Та й щодо ціни переваги очевидні. «ТК «Захід Стиль» займається як гуртовою торгівлею, так і вроздріб. Сама закуповує тканину і напряму робить замовлення у великих фабрик, — розповідає директор. — У якості їхньої роботи ми не сумніваємося, адже вони мають багаторічний досвід пошиття костюмів на експорт до Європи. Така схема дає нам можливість запропонувати клієнтам дуже якісні костюми за помірною ціною — в середньому по 550 грн. Хоча ціна може й дещо коливатися в залежності від якості тканини. Та постійним клієнтам ми пропонуємо ще й знижки, які збільшуються з кожною наступною покупкою».
Що кому модно
Часто жінки у підборі одягу керуються давнім висловом — модно те, що тобі личить. Так само ним можна керуватися і у виборі костюма для чоловіка. «Нині немає акценту на певному виді, тому ми пропонуємо найрізноманітніший асортимент, — розповідає Віталій Бондар. — Вибирати костюм треба в залежності від того, куди його планують носити: однотонні — більш святкові, у клітинку — повсякденні, робочі. А якщо клієнт не знає точно, що йому підійде, то наш продавець-консультант завжди допоможе зробити правильний вибір. Адже існують правила, яких варто дотримуватися. Наприклад, високі та середнього зросту чоловіки — універсали, можуть носити все. А от низьких клітинка буде тільки знижувати, доцільніше взяти костюм у смужку. Так само з кольоровою гамою — темні кольори роблять стрункішими, світлі — повнять».
Важливі дрібниці
Ну і звісно, до кожного костюма потрібно правильно підібрати аксесуари. «Ми можемо запропонувати цілий асортиментний ряд, — запевняє Віталій Бондар, — сорочки, ремені, чоловічу білизну, запонки, галстуки та затискувачі для них. Націнку на «дрібниці» ставимо дуже невисоку — тільки для того, щоб компенсувати витрати на доставку. Робимо це для того, аби кожен з наших клієнтів міг одразу у нас підібрати собі все необхідне. Для прикладу, сорочка коштує від 60 до 130 грн, галстук — 50‑60 грн. До речі, обираючи галстук, варто проконсультуватися з продавцем. Бо невдало підібраний може зіпсувати враження від найкращого костюма. Так, худим чоловікам не йдуть широкі галстуки або із надто широким малюнком. Повним навпаки — не личать галстуки з дрібним малюнком».
Аби галстук не «бовтався на шиї», його прикріплюють до сорочки затискувачем, який має розташовуватися приблиз-но посередині грудей. У «Захід Стилі» їх можна підібрати на будь-який смак. Ціна також невисока — 25 грн. «Із затискувачем мають поєднуватися запонки. Цей аксесуар повинен бути дуже елегантним і підбиратися вельми акуратно. У нас їх можна придбати за ціною від 25 до 70 грн.», — каже Віталій Бондар.
«Як бачите, чоловік може знайти собі якісний костюм до смаку та одразу підібрати до нього все необхідне — навіть куртку чи пальто. І все це за доволі помірними цінами, — підсумовує директор. — Не потрібно ходити центром і переплачувати гроші за такі самі речі, такої ж якості».
Ця хитра краватка
Є декілька правил:
• Краватка повинна бути темнішою за костюм або мати контрастне забарвлення.
• Сорочка має бути світлішою за краватку.
• Якщо сорочка з малюнком, то краватка повинна бути однотонною. І навпаки — до однотонної сорочки можна підібрати краватку з малюнком.
Класичними забарвленнями краваток вважаються: коса смужка, геометричний малюнок (ромби, зигзаги), що повторюється, а також так звані «огірки». Краватки з картинками допустимі тільки на дружніх вечірках або домашніх святах.
Колір краватки визначається її функціональністю. Так, для ділового спілкування не годяться краватки яскравих, помітних малюнків (клітинка, горошок, смуга), а для зустрічі з дівчиною цілком підійде краватка, що має незвичайну фактуру тканини чи покрита незвичайним східним орнаментом.
На щодень ідеальним вибором будуть неяскраві крават-ки приємних і ненав’язливих малюнків, матові шовкові, з нейтральними одноколірними узорами.
До найбільш екстравагант-них за кольором краваток відносяться червоні, які були дуже популярними пару десятиліть тому у сенаторів США, будучи своєрідним «символом влади». Але у таких краваток є недолік — вони привертають багато уваги. При цьому співрозмовники перш за все бачать краватку, і лише потім обличчя її власника…
Одним із ідеальних кольорів краватки є нефритовий, такий, що містить відтінки сірого, темно‑смарагдового або оливкового (хакі). Такі кольори добре підходять людям, що мають карі або зелені очі…
Одним із найпопулярніших кольорів краваток є синій. Усі відтінки синього підходять людям блакитнооким і сірооким.
Найспокійнішим є сірий колір. Він не привертає до себе особливої уваги, а вигідно відтіняє зовнішність людини. При цьому сірий колір краватки ідеально підходить сірооким і блакитнооким людям, а також сивоволосим. Чорний колір краватки сам по собі є дуже контрастним, і, як усі чорні речі, має властивість «зникати, втрачатися». Цей колір оживає у вигляді тонкого малюнка, що складається зі штрихів, клітинок і різних геометричних фігур, розташованих на блакитному, сірому чи зеленому фоні краватки.
З численних коричневих відтінків найпривабливішим є глибокий шоколадний колір з темнішим малюнком. Він підійде людям з чорним волоссям і смуглявою шкірою.
Такі непрості кольори
Колір сорочки може бути будь-яким. Головне, щоб він гармоніював з костюмом і краваткою. Виняток — сорочки дуже темних кольорів та чорні. Вони для корпоративного стилю не підходять. Як малюнок допускається смуга і клітинка, тільки не дуже яскрава і велика. Крім того, якщо носите сорочку в клітинку, пам’ятайте — цей малюнок не повинен повторюватися ні у краватці, ні в костюмі.
Біла сорочка з довгими рукавами створює відчуття свіжості, чистоти, авторитарності і консервативності, прекрасно поєднується з іншими частинами одягу.
Ясно-блакитна й ясно-бежева сорочка є такими ж класичними кольорами, як і білий. Вони добре виглядають і з костюмом, і з джинсами, відмінно поєднуються з сірим, чорним, коричневим, бежевим і навіть хакі, створюють неофіційну атмосферу. Блакитна сорочка справляє консервативніше враження.
Чорна сорочка відмінно поєднується із сірими та чорними костюмами, а також з піджаком із гладкої шкіри.
Яскраво‑синю сорочку носять так само, як і блакитну, але в неї є дві переваги: по‑перше, вона менш офіційна, отже, її простіше носити без краватки, а по‑друге, її насичений колір дуже красиво відтіняє матову шкіру.
Бузкова сорочка рекомендується чоловікам з матовою шкірою, але не пасує рожевощоким.
Comments are closed.