Політика

Брудно

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мешканець Івано-Франківська Петро Романів далеко не ходить, бо починає з себе. Він ще з травня просив працівників з ЖЕО №?5 прибрати підвал, в якому завдяки нашим людям назбиралося доволі багато хламу. «Я переживав за те, щоб не дай Бог не було пожежі. Адже то діти бігають по підвалах, то приходить сантехнік з цигаркою в зубах, яку може кинути щосекунди і піти далі. Багато ж таких випадків трапляється», — каже пан Петро.

Не дочекавшись сторонньої допомоги, він два місяці тому мусив організувати прибирання сам. Навіть незважаючи на те, що пан Петро незрячий, він разом з сусідом, в якого є залишки зору, повиносили з підвалу все те сміття. Поприбиравши підвал, мешканці вул. Целевича, 18 зіштовхнулися з іншою проблемо: треба вивезти це сміття. А нема кому.

Відтак тепер він вже два місяці просить представників ЖЕО вивезти сміття. А ті постійно обі­цяють, що зроблять, і не роблять, аргументуючи своє неробство  різними причинами. То в них трактор поламаний, то ще щось. «Я розумію, що вони обіцяють вже два місяці. Проблеми в житті завжди є. Я й так і їм говорив. Вони є, були і будуть. Але ж якщо не зробили за два місяці, то я вже не вірю, що зроблять за цілу зиму», — скаржиться П.?Романів.

Разом з тим він наголошує, що щомісяця оплачує всі комунальні послуги, як вивіз сміття, так і послуги ЖЕО. І навіть попри те, що за всіх людей відповідати він не може, то припускає, що в його під’їзді є 16 квартир, а він може засумніватися хіба що в неплатоспроможності однієї квартири. Адже влітку на під’їздах будинку вивішували списки боргів, а перший під’їзд, який і просить нині допомогу в жеку, бор­гів не мав взагалі.

Аби довідатися, що ж трапилося там за ЖЕО №5, ми вирішили поцікавитися безпосередньо в них. Головний інженер Василь Жугаєвич зауважив, що це питання слушне і він розбереться наступного дня. Щоправда, наступного дня він так і не розібрався. Може в них дійсно є якісь проблеми з транспортом, людьми тощо, шкода, що він нам про це нічого не сказав.

А люди і досі продовжують жити в смітті. Більше того, гора сміття все збільшується. Адже наші люди вирішили, що це новий смітник і щодня зносять туди своє сміття. Про культуру нашу говорити не будемо. Краще міцно триматимемо кулаки за працівників ЖЕО№5: хай швидше їхні проблеми вирішаться і вони зроб­лять обіцяне.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.